menu Home chevron_right

Klub muzyczny Speed Club


Klub muzyczny Speed Club

Speed Club w Rowiskach Starych (4 km od Skierniewic) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Centralnej. Klub muzyczny zaczął swoją działalność w czerwcu 2002. Wnętrze, to połączenie klasyki wystroju z nowoczesnymi trendami w dziedzinie klubowego designu. Ekrany plazmowe, krystalicznie brzmiący soundsystem czy ruchome głowy, wręcz zapraszają uczestników do zabawy.

Style muzyczne i sale taneczne

Podobny kontrast na parkiecie tworzą style muzyczne serwowane przez DJów. Klasyczne brzmienia lat ’80, ’90, Euro dance i współczesnych przeciwstawione są nowoczesnym gatunkom Electro – house (latino house, vocal house, sexy funky) z domieszką lekkiego breakbeatu. Speed Club ma do zaoferowania szeroki wachlarz muzyczny co sprawia, że praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nasi goście mogą bawić się na trzech dużych, świetnie wyposażonych salach. W sali koncertowej Sun Stage, na żywo występują artyści z Polski i nie tylko. W sali Rain Stage, imprezę w klimacie elektryczno – technicznych bitów, nakręcają najlepsi polscy i zagraniczni DJe. Sala DaCar to tylko Polska muzyka dance i występy zespołów, które znane są z polskiego disco. Nasz klub muzyczny to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce spotkań setek klubowiczów, których łączy jeden cel – wspaniała zabawa.

Personel

Wykwalifikowana kadra, kulturalna ochrona, piękne kelnerki, seksowne tancerki, przystojni barmani oraz sprawna selekcja, zapewnią niczym niezmąconą, przyjemnie doskonałą atmosferę, która sprawia, że nasi goście stale do nas wracają, a nowi, znajdują swoje ulubione miejsce na klubowej mapie Polski. Dla wielbicieli spędzania czasu przy barze, posiadamy 5 bogato wyposażonych, z czego 3 są usytuowane obok danceflooru, a kolejne tak, aby miłośnicy dobrych trunków mogli obserwować to co dzieje się na parkiecie. Cały kompleks oraz przyległe do niego parkingi, monitorowane są 24h.

Kogo gościliśmy?

Klub muzyczny Speed Club gościł już takie gwiazdy jak: Master Blaster, Pewex, Mirami, Quentin Mosimann, Sak Noel, Zespół Łzy, Tomasz Niecik, Doda, D-Bomb, The Nycer, Nicco, Danzel, Doda, Mandaryna, Pudzian Band, Skiba, Boys, Akcent, Mezo, Peya, Ascetoholiks, Stachursky, Big Cyc, Ewelina Flinta, Brodka, Sumptuastic, Ivan & Delfin.kontakt szybki

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play